Asistent/ka prodeje pro značkovou prodejnu BUSHMAN

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha
  • Nabízený plat (hrubého): dohodou
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Pokud máte rádi outdoorovou módu, jste komunikativní a rádi se učíte novým věcem - pak jste ti praví pro společnost BUSHMAN. Naši zákazníci očekávají profesionální servis, znalost produktu a příjemné prostředí prodejny. Vaší prací bude péče o zákazníka a prodejnu.

Do našich značkových prodejen v Praze hledáme nové posily týmu na plný pracovní úvazek. Jedná se o nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu a práci o víkendech.

Náplň práce

  • péče o zákazníky a prodejnu

Požadujeme

  • příjemné vystupování a reprezentativní vzhled
  • orientaci na trhu s módou
  • praxi na obdobné pozici výhodou
  • komunikační schopnosti
  • orientaci na zákazníka a jeho výsledek
  • motivaci a chuť učit se
  • časovou flexibilitu
  • spolehlivost, otevřenost, kreativitu

Nabízíme

  • zajímavou práci v atraktivním prostředí
  • školení v oblasti technik prodeje a znalosti produktu
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké výhody (sleva na oblečení)
  • nástup dle domluvy

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Olga Hyklová
Poslat společnosti životopis
ID: 2723994   Datum zveřejnění: 13.9.2016