Telesales pro IT produkty s perfektní němčinou (od 35.000, - kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Hlavní město Praha
  • Nabízený plat (hrubého): 30.000,- Kč - 50.000,- Kč
  • Termín nástupu: 01.11.2016
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Zajímají Vás nové technologie v oblasti IT? Hovoříte plynule německy a máte obchodní ambice? Rádi byste se stali součástí společnosti, která vytváří a nabízí softwarová a cloudová řešení malým, středním i korporátním firmám?

Pak hledáme právě Vás!!

Nadnárodní softwarová společnost vytvářející řešení pro jednotnou platformu firemní komunikaci hledá posilu do svého týmu:

TELESALES PRO IT PRODUKTY S PERFEKTNÍ NĚMČINOU (od 35.000, - Kč)

Náplň práce

  • oslovování potenciálních zákazníků v regionech DACH (není potřeba je aktivně vyhledávat)
  • komunikace se zákazníky převážně telefonicky a e-mailem
  • prezentace daného softwarového řešení
  • domlouvání osobních prezentací (zajišťuje Sales Manager)
  • poskytování poradenství v oblasti software and cloud
  • práce s interní databází
  • spolupráce s dalšími odděleními
  • reporting

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání (zaměřením na IT výhodou)
  • zájem o nové technologie v IT
  • němčinu na perfektní úrovni (denní využití při komunikaci s německy hovořícími zeměmi)
  • chuť aktivně oslovovat potenciální zákazníky z regionu DACH
  • komunikativnost, spolehlivost, průbojnost

Nabízíme

  • zázemí zahraniční rozvíjející se společnosti
  • možnost kariérního růstu
  • další měsíční bonusy na základě plnění nastavených cílů
  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost rozvíjet vlastní nápady
  • dovolenou navíc
  • jazykové kurzy, odborné vzdělání
  • odpočinkovou místnost na pracovišti (kulečník, herní konzole aj.)
  • nástup možný IHNED
  • místo výkonu práce: centrum Prahy (na trase metra B)

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce TELESALES PRO IT PRODUKTY S PERFEKTNÍ NĚMČINOU ? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky.

Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
18600 Praha 8
Poslat společnosti životopis
ID: 2730800   Datum zveřejnění: 5.10.2016