Supplier quality engineer (40-45.000,- Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha-východ, Praha - východ
  • Nabízený plat (hrubého): 40 - 45.000,- Kč
  • Termín nástupu: 01.12.2016
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste zkušený v oblasti dodavatelské kvality, komunikujete plynule anglickým jazykem a hledáte novou pracovní příležitost v okolí Prahy?

Pak hledáme právě Vás!

Mezinárodní strojírenská společnost hledá do svého týmu šikovného kolegu/kolegyni na pozici:

SUPPLIER QUALITY ENGINEER (40 - 45.000,- Kč)

Náplň práce

  • Monitorování a analýzy výrobních procesů
  • Koordinace optimalizace výrobních procesů
  • Tvorba 8D reportů
  • Kontrola zavádění změn procesů
  • Kontrolní plány, FMEA
  • Komunikace s dodavateli

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického zaměření
  • Praxe na obdobné pozici
  • Podmínkou komunikativní znalost angličtiny
  • Nutná praxe z výrobní společnosti
  • Znalost norem kvality

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvky na PP
  • Celozávodní stravování
  • Možnost zajištění ubytování

  • Místo výkonu práce: Praha

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu engineering@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Veronika Zábojová, DiS.
Tel.: +420773792660
Poslat společnosti životopis
ID: 2731948   Datum zveřejnění: 6.11.2016