Event specialista

  • Místo práce: místo výkonu práce záleží na preferenci kandidáta, Hlavní město Praha, Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj
  • Nabízený plat (hrubého): DOHODOU
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovního poměru: živnost

Základní informace

Jste organizačně schopní? Láká Vás cestování po celém světě? Hovoříte anglicky? Pak je tato pozice právě pro Vás!

Do organizačního týmu zabývající se přípravou zahraničních promo akcí hledáme posilu na pozici EVENT SPECIALISTA

Náplň práce

  • organizování zahraničních promo akcí k propagaci nového produktu
  • kompletní odpovědnost za konání akce
  • prezentování uskutečněných akcí na sociálních sítích
  • komunikace s hosteskami, cateringovými společnostmi, hotely atd.

Požadujeme

  • praxi s organizováním (párty, promo akce apod.)
  • zkušenost se správou sociálních sítí
  • pokročilou znalost anglického jazyka
  • výborné organizační a komunikační schopnosti
  • ochotu cestovat

Nabízíme

  • možnost cestovat do celého světa
  • kreativní a samostatnou práci
  • flexibilní pracovní dobu
  • notebook a mobilní telefon také k soukromému užívání
  • výkon práce především formou home office

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky. Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis
ID: 2732684   Datum zveřejnění: 23.9.2016