Konstruktér/testovací inženýr (25-35.000,- Kč)

  • Místo práce: Plzeňský kraj, Domažlice, Plzeň - jih, Plzeň - město, Plzeň - sever, Rokycany
  • Nabízený plat (hrubého): 25-35.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jsi šikovný absolvent vysoké školy strojního nebo elektro zaměření? Rád kostruuješ? Chtěl by ses zapojit do testování navrhnutých produktů? Hovoříš k tomu anglickým jazykem na středně pokročilé úrovni a rád by jsi ho využíval v praxi?

Pokud tě tato nabídka oslovila, neváhej a zašli nám své CV!

Nadnárodní společnost s působností v Plzni přijme kandidáta na pozici:

KONSTRUKTÉR/TESTOVACÍ INŽENÝR (25-35.000,- Kč)

Náplň práce

  • Spolupráce na vývoji nových produktů
  • Komunikace se zákazníky
  • Určení vhodných parametrů výrobku
  • Vytváření výkresové dokumentace
  • Testování nových prototypů a jejich následné vyhodnocování

Požadujeme

  • Vzdělání – obor elektro nebo strojírenství
  • Praxe v konstrukci výhodou
  • AJ na středně pokročilé úrovni podmínkou
  • Umění číst ve výkresové dokumentaci
  • Kreativitu a pečlivost

Nabízíme

  • Stabilita mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Jazykové kurzy
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost zaškolení v zahraničí

  • Místo pracoviště: Plzeň

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu engineering@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis
ID: 2736645   Datum zveřejnění: 26.9.2016