Vedoucí oddělení průmyslového inženýrství (67 - 80.000,- Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Havlíčkův Brod, Jihlava, Žďár nad Sázavou
  • Nabízený plat (hrubého): 67.000,- Kč - 80.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Orientujete se v oblasti nástrojů štíhlé výroby a zavádění těchto metod do praxe?
Hovoříte anglickým jazykem a ve své praxi jste již vedl/a pracovníky?
Hledáte práci na Vysočině, v mezinárodní středně velké společnosti?
Pokud ANO, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!
Úspěšná strojírenská společnost hledá vhodného kandidáta/ku na pozici Vedoucí průmyslového inženýrství (66 – 80.000,- KČ)

Náplň práce

  • Vedení svěřeného oddělení za účelem systematického zeštíhlování výrobních procesů
  • Řízení a profesní rozvoj svěřených pracovníků
  • Definici strategie oddělení a její naplnění
  • Vyhledávání plýtvání (mapování a analýza hodnotových toků)
  • Vedení mini-projektů zaměřených na odstraňování plýtvání
  • Štíhlé dispoziční řešení výrobních provozů
  • Řízení programů „zlepšování“ a „5S“
  • Reportování KPI (OEE, zlepšování, audity 5S, atd.)

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického zaměření (obor Průmyslové inženýrství výhodou)
  • Manažerské kompetence odpovídající vedoucímu oddělení
  • Praxe v oboru min. 3
  • Prokazatelná praktická znalost metod průmyslového inženýrství a orientace v oblasti normování spotřeby práce
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • ŘP sk. B – aktivní řidič

Nabízíme

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Bonusy, prémie
  • Práce na zajímavých projektech
  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování, notebook, telefon
  • Místo pracoviště: Jihlava

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu engineering@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky. Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků.Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis
ID: 2738737   Datum zveřejnění: 27.9.2016