Specialista vývoje s anglickým/německým jazykem (od 25.000,- Kč)

  • Místo práce: Hradec Králové, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov
  • Nabízený plat (hrubého): 25.000 - 35.000,- Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste absolventem vysoké školy strojní?
Komunikujete v anglickém nebo německém jazyce?
A hledáte nové zaměstnání?

Tak je tato nabídka určena právě Vám!!!

Velká výrobní společnost příjme do svých řad nového kolegu/kolegyni na pozici: SPECIALISTY VÝVOJE S ANGLICKÝM/NĚMECKÝM JAZYKEM

Náplň práce

  • cestování po Evropě
  • komunikace se zahraničními zákazníky, dodavateli, závody
  • nové vývojové technologie
  • implementace technologií
  • spolupráce na projektech
  • práce v MS Office

Požadujeme

  • VŠ vzdělání strojírenské
  • komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka – PODMÍNKOU
  • zkušenosti na obdobné pozici - výhodou
  • chuť cestovat
  • flexibilitu, seberealizaci

Nabízíme

  • zázemí stabilní české společnosti
  • možnost profesní růstu
  • pružnou pracovní dobu
  • odborná školení, firemní akce

  • místo výkonu práce: Královéhradecký kraj

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce SPECIALISTY VÝVOJE S ANGLICKÝM/NĚMECKÝM JAZYKEM? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Třída SNP 402/48
500 03 Hradec Králové
Poslat společnosti životopis
ID: 2739010   Datum zveřejnění: 27.9.2016