Plánovač výroby (30-45.000,- Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou
  • Nabízený plat (hrubého): 30.000,- Kč - 45.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s plánováním zakázkové výroby a rád byste se této oblasti dále věnoval? Jste inovativní a vylepšování procesů Vám není cizí? Láká Vás práce na pozici PLÁNOVAČ VÝROBY na Vysočině? Pokud ano, jste to právě Vy, koho hledáme!

Stabilní výrobní společnost hledá do svého týmu vhodné kandidáty na pozici:

PLÁNOVAČ VÝROBY (30-45.000,- Kč)

Náplň práce

  • tvorba výrobních plánů a jejich kontrola
  • zajištění kapacitního plánování výroby
  • kontinuální zlepšování, spolupráce s dalšími odděleními
  • sledování nákladů a snaha o zvýšení efektivnosti
  • analýza a optimalizace procesů ve výrobě

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání technického směru
  • praxe na obdobné pozici v zakázkové výrobě
  • znalost angličtiny nebo němčiny výhodou
  • organizační schopnosti, systematické myšlení
  • schopnost řešit problémy, aktivní přístup

Nabízíme

  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • zajímavé mzdové ohodnocení + bonusy
  • odborné vzdělávání, jazykové kurzy
  • příspěvek na stravování, dovolená navíc
  • místo výkonu práce: Vysočina

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce na pozici PLÁNOVAČ VÝROBY na Vysočině? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu industry@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis
ID: 2742025   Datum zveřejnění: 29.9.2016