Operativní nákupčí

  • Místo práce: Brno, Brno-venkov, Jihomoravský kraj, Brno - město
  • Nabízený plat (hrubého): 23.500,- Kč - 23.500,- Kč
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hovoříte anglicky? Láká Vás práce v oblasti nákupu? Hledáte zázemí stabilní společnosti? Pak je tato pozice určena právě Vám!

Nadnárodní výrobní společnost posiluje svůj tým o pozici OPERATIVNÍ NÁKUPČÍ (23.500,-Kč)

Náplň práce

  • Administrativa spjatá s nákupem materiálu
  • Vyřizování objednávek od již zavedených dodavatelů
  • Denní komunikace v anglickém jazyce
  • Evidence objednávek, dodávek v systému SAP
  • Kontrola cen, dodacích termínů, údajů na smlouvách
  • Spolupráce s dalšími členy nákupního oddělení

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Pokročilou znalost anglického jazyka
  • Základní znalost německého jazyka
  • Praxi na podobné pozici
  • Znalost systému SAP výhodou
  • Dobré komunikační schopnosti a odolnost vůči stresu

Nabízíme

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Dovolená navíc
  • Závodní stravování
  • Firemní akce
  • Výhodné tarify na telefon
  • Místo výkonu práce: 30 minut jižně od Brna

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis
ID: 2751009   Datum zveřejnění: 8.11.2016