Vývojový konstruktér (40-53.000,- Kč)

  • Místo práce: Jihomoravský kraj, Brno - město, Brno - venkov, Břeclav, Znojmo
  • Nabízený plat (hrubého): 40.000,- Kč - 53.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Vystudovali jste vysokou školu technického zaměření a máte zkušenosti s konstrukcí v oblasti strojírenského vývoje? Jste technicky zdatní, rádi vymýšlíte nová technická řešení a domluvíte se anglicky? Láká Vás práce na pozici VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR v úspěšné mezinárodní společnosti v jižní části Jihomoravského kraje? Pak hledáme právě Vás!

Prosperující mezinárodní společnost hledá nového kolegu na pozici:

VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR (40-53.000,- Kč)

Náplň práce

  • Vývoj nových strojů a zařízení
  • Tvorba konstrukční dokumentace
  • Navrhování optimálních řešení
  • Práce na nových projektech
  • Tvůrčí práce v 3D programech
  • Denní komunikace v angličtině

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání strojního zaměření
  • Víceletá praxe na pozici konstruktéra (min. 2 roky)
  • Zkušenosti v oblasti vývoje ve strojírenství
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni podmínkou
  • Kreativita, technická zdatnost, týmový duch

Nabízíme

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Odborné vzdělávání, jazykové kurzy
  • Firemní akce, závodní stravování
  • Flexibilní pracovní doba
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Místo výkonu práce: jižní část Jihomoravského kraje

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu industry@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Marcela Kudláčová
Tel.: +420775474384
Poslat společnosti životopis
ID: 2751010   Datum zveřejnění: 18.11.2016