Vedoucí pobočky a obchodu

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Středočeský kraj, Příbram
  • Nabízený plat (hrubého): 25.000 – 30.000,-Kč
  • Termín nástupu: 1.11.2016
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

AGC Distribution Czech s.r.o., člen AGC Group, hledá pro svou novou pobočku v Příbrami kandidáta/kandidátku na pozici:

VEDOUCÍ POBOČKY A OBCHODU

Profil společnosti AGC Distribution Czech s.r.o.

AGC Distribution Czech s.r.o., je jedna z 15 dceřiných společností AGC Flat Glass Czech. Zabývá se prodejem a velkoobchodem se sklem. Má tři pobočky a to v Olomouci, v Klíčanech u Prahy a v Nitře na Slovensku. Tato lokální distribuční centra (LDC) o rozloze od cca 700 - 1.300 m2 jsou schopna skladovat základní neopracovaná skla ve formátech DLF, přířezy i skla pevně daných rozměrů. V každém LDC je naskladněno okolo 6.500 tabulí skel, o které se starají celkem 3 pracovníci skladu. Zákazníci zde mohou vybírat z více než 200 položek z kompletního sortimentu základních skel AGC, určených pro interiérové i exteriérové aplikace.
Více info na: www.agc-glass.eu nebo na www.yourglass.com

Náplň práce

  • řízení distribučního centra
  • jednání se zákazníky
  • spolupráce s obchodním manažerem AGC Flat Glass Czech a.s.
  • komunikace s výrobním a obchodním úsekem při realizaci zakázek
  • zpracování reportů, rozpočtů a anylýz
  • zodpovědnost za řízení nákladů a výsledků
  • vedení cca 5 podřízených

Požadujeme

  • VŠ technického nebo ekonomického směru (SŠ v případě 5 leté praxe na obdobné pozici)
  • aktivní znalost AJ slovem i písmem
  • velmi dobrá znalost MS Office, znalost systému SAP výhodou
  • výborné organizační a komunikační dovednosti, analytické a obchodní znalosti, ochota učit se novým věcem/produktům, zkušenost s vedením menšího pracovního týmu, odolnost proti stresu, flexibilita

Nabízíme

  • zázemí ve stabilní, nadnárodní společnosti
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • nástupní plat 25.000 – 30.000,-Kč (dle znalostí a praxe konkrétního kandidáta)
  • týden dovolené nad rámec Zákoníku práce
  • služební automobil, notebook, telefon
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • příspěvek na stravování
  • finanční bonus na základě ročního osobního hodnocení

  • Požadovaný nástup: říjen, listopad 2016
  • Místo výkonu práce: Příbram

  • Kontaktní osoba:
  • Ing. Michal Neužil, ředitel distribuční společnosti
  • e-mail: michal.neuzil@eu.agc.com tel.: 724 482 325

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu tobolkova@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 36
60200 Brno
Poslat společnosti životopis
ID: 2754015   Datum zveřejnění: 6.10.2016