Asistent/ka obchodu (od 18.000,- Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Vysočina, Kraj Vysočina
  • Nabízený plat (hrubého): 18.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Mluvíte německým jazykem a chcete ho aktivně využívat? Máte zkušenosti s administrativou a rádi komunikujete? Pokud jste si odpověděli ano, pak je pozice ASISTENT/KA OBCHODU určena právě Vám!
Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis ještě dnes!

Významná výrobní společnost s dlouholetou tradicí hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici:
ASISTENT/KA OBCHODU (od 18.000,- Kč)

Náplň práce

  • Každodenní komunikace v německém jazyce
  • Zpracování objednávek
  • Zadávání dat do systému
  • Tvorba cenových nabídek a fakturace
  • Úzká spolupráce uvnitř firmy – převážně s logistikou a výrobou

Požadujeme

  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Pokročilou znalost německého jazyka (slovem i písmem)
  • Praxi na obdobné pozici výhodou (vhodné i pro absolventy)
  • Velmi dobrou znalost práce na PC (především MS Excel)
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Samostatnost a odpovědnost

Nabízíme

  • Práci ve stabilní společnosti s využitím jazykových znalostí
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Možnost firemního ubytování
  • Slevy na výrobky společnosti
  • Místo výkonu práce: Jihlava

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky. Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Jana Vydařelá
Tel.: +420775787077
Poslat společnosti životopis
ID: 2754548   Datum zveřejnění: 11.11.2016