Mechanik pro měření a regulace (20–23.000,-)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno - venkov, Břeclav, Znojmo
  • Nabízený plat (hrubého): 20-23.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste absolvent SOU/SŠ elektrotechnického zaměření a hledáte práci v oboru? Rád byste si našel dlouhodobé zaměstnání ve stabilní společnosti na Znojemsku?

Pokud ANO, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Mezinárodní průmyslová společnost přijme do svého týmu posilu na pozici:

MECHANIK PRO MĚŘENÍ A REGULACE (20–23.000,- Kč)

Náplň práce

  • Provádění preventivní údržby zařízení měření a regulace
  • Seřizování snímačů teploty, tlaku, tlakové diference, hladiny, průtoku
  • Seřizování regulačních obvodů MaR
  • Opravy zařízení měření a regulace

Požadujeme

  • SOU/SŠ elektrotechnického směru
  • Vyhlášku č. 50/1975 Sb., §5 (§6 výhodou)
  • Základní znalost práce s PC
  • Zájem se dále vzdělávat, samostatnost, pečlivost, aktivní přístup k práci, dobrý zdravotní stav

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování
  • Příspěvky na dovolenou
  • Práci na dobu neurčitou
  • Stabilní práci v mezinárodní společnosti

  • Místo výkonu práce: okres Znojmo

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu engineering@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis
ID: 2755788   Datum zveřejnění: 7.10.2016