Obchodník - CNC obrábění - home office

  • Místo práce: Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj
  • Nabízený plat (hrubého): 30.000,- Kč - 45.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Pokud rozumíte obrábění a CNC a rád byste tyto znalosti využíval při komunikaci se zákazníky, je nabídka pro stabilní výrobní společnost, která Vám umožní pracovat formou home office to pravé pro Vás:

OBCHODNÍK - CNC OBRÁBĚNÍ - HOME OFFICE

Náplň práce

  • práce formou home office (jednou za měsíc porady v sídle firmy)
  • starost o zákazníky ze svěřeného regionu
  • poradenství, návrhy technických řešení, provádění zkoušek u zákazníků
  • částečné získávání nových zákazníků
  • kooperace s prodejním i projektovým týmem (pomoc s projekty)
  • administrativa a reporting

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání technického směru
  • znalosti v oblasti obrábění
  • obchodní zkušenosti
  • znalosti CNC obrábění a programování velkou výhodou
  • řidičský průkaz sk. B - aktivního řidiče
  • samostatnost, zodpovědnost, flexibilitu

Nabízíme

  • samostatnou a férově ohodnocenou práci
  • finanční odměnu složenou z fixní a provizní části
  • služební automobil i pro soukromé účely
  • mobilní telefon, notebook
  • příspěvky na stravování
  • odborná školení
  • místo výkonu práce: svěřený region v oblasti severních, západních či jižních Čech

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Renáta Adámková
Tel.: +420773773889
Poslat společnosti životopis
ID: 2758638   Datum zveřejnění: 23.11.2016