Personalista (45.000-50.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Karlovarský kraj, Ústecký kraj
  • Nabízený plat (hrubého): 45.000,- Kč - 50.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte již zkušenosti v oblasti HR, které by jste rádi uplatnili v silné a stabilní společnosti? Jestliže se chcete aktivně podílet na rozvoji zaměstnanců, kontaktujte nás ještě dnes.

Výrobní společnost s dlouholetou tradicí hledá do svého týmu zkušeného člověka na pozici:

PERSONALISTA

Náplň práce

  • získávání a nábor zaměstnanců
  • školení a adaptace zaměstnanců
  • podpora liniových manažerů
  • zlepšování procesů v náborech zaměstnanců

Požadujeme

  • SŠ/ideálně VŠ vzdělání
  • prokazatelné zkušenosti s náborem
  • znalost HR procesů
  • praxi v interním HR (výhodou v mezinárodní nebo výrobní společnosti)
  • pokročilou/aktivní znalost angličtiny slovem i písmem
  • znalost pracovně právní problematiky

Nabízíme

  • motivující finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní dobu
  • stravenky
  • jedinečnou příležitost pro seberealizaci
  • zázemí silné a perspektivní společnosti s jasnou vizí
  • podporu Vašeho profesního vzdělávání a růstu
  • důvěru ve Vaše schopnosti a samostatné rozhodování

  • Místo výkonu práce: Chomutov

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Revoluční 6
400 01 Ústí nad Labem
Poslat společnosti životopis
ID: 2763325   Datum zveřejnění: 13.10.2016