Marketingový manažer pro potravinářství

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jihomoravský kraj
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste v oblasti marketingu jako ryba ve vodě? Máte zkušenosti z potravinářské společnosti? Jste pozitivní, kreativní a energičtí? Ovládáte výborně angličtinu a jste zvyklí ji využívat na obchodní úrovni? Máte manažerské dovednosti, reprezentativní vystupování a jste dynamičtí?

Ano? V tom případě hledáme právě Vás, napište nám! Úspěšná česká obchodně-výrobní společnost působící v oblasti potravinářství hledá lídra marketingu!

MARKETINGOVÝ MANAŽER PRO POTRAVINÁŘSTVÍ

Náplň práce

  • vytváření marketingových strategií společnosti
  • řízení týmu pracovníků, zpracování analýz
  • účast na vývoji nových produktů
  • zodpovědnost za marketingové plány
  • reprezentace společnosti na jednáních s partnery
  • sledování trendů na trhu a činnosti konkurence

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání v oblasti marketingu
  • praxi z marketingu v potravinářské společnosti min. 2 roky
  • zkušenosti s vedením týmu lidí a komunikativnost
  • znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni (min. B2)
  • výborné prezentační dovednosti a proaktivní přístup k práci
  • pokročilou znalost práce na PC (MS Office, grafické programy)

Nabízíme

  • moderní prostředí perspektivní společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • pružnou pracovní dobu
  • služební vůz i pro soukromé účely
  • zaměstnanecké slevy na produkty
  • příspěvky na stravování

  • místo pracoviště: Jihomoravský kraj

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce MARKETINGOVÝ MANAŽER PRO POTRAVINÁŘSTVÍ? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu healthcare“zavináč“acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.
Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky.
Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků.
Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis
ID: 2778003   Datum zveřejnění: 22.11.2016