Specialista faktur s NJ i pro absolventy! (až 29.000,- Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha
  • Nabízený plat (hrubého): 26.000,- Kč - 29.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Rádi byste se stali součástí finančního oddělení v moderní celosvětově uznávané společnosti? Jste pečliví, baví Vás práce s čísly a fakturami? Chtěli byste na denní bázi uplatnit své znalosti německého jazyka?

Pak je tato pozice určena právě Vám!!

Úspěšná nadnárodní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:

SPECIALISTA FAKTUR s NJ i pro ABSOLVENTY! (až 29.000,- Kč)

Náplň práce

  • komunikace se zahraničními dodavateli
  • kontrola a zaúčtování příchozích faktur
  • příprava účetních závěrek
  • řešení objednávek
  • reporting

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání (ekonomického směru)
  • pokročilou znalost německého jazyka (slovem i písmem)
  • alespoň teoretické znalosti účetnictví
  • znalost MS Excel
  • samostatnost, zodpovědnost, pečlivost

Nabízíme

  • možnost karierního růstu v mezinárodní společnosti
  • po zaškolení možnost práce i na home office
  • dovolenou navíc
  • příspěvek na stravování a volnočasové aktivity
  • sick days
  • flexibilní pracovní dobu
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • pracoviště: Praha 5

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis v NJ a ČJ ve WORDu na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky. Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
18600 Praha

Kontakt

Poslat společnosti životopis
ID: 2779473   Datum zveřejnění: 25.11.2016