Specialista benefitů s AJ (až 32.000,- Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Středočeský kraj
  • Nabízený plat (hrubého): 25.000,- Kč - 32.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Zajímáte se o oblast lidských zdrojů a chcete se věnovat hodnocení zaměstnanců? Ovládáte anglický jazyk na pokročilé úrovni a chcete se realizovat v prestižní mezinárodní společnosti? Máte cit na to jak vhodně motivovat a odměňovat kandidáty? Baví Vás práce v Excelu? Jste absolvent, který chce nastartovat svojí kariéru v HR?

Pak jste tím, koho hledáme!!!

Nadnárodní společnost hledá do svého týmu odborníků na HR vhodného kandidáta na pozici:

SPECIALISTA BENEFITŮ S AJ (až 32.000,- Kč)

Náplň práce

  • sledování novinek v oblasti HR a odměňování
  • analýza, tvorba a implementace politiky odměňování a benefitů
  • podílení se na vytváření návrhů mzdového ohodnocení zaměstnanců
  • spolupráce s kolegy v rámci oddělení lidských zdrojů
  • prezentace analýz s využitím MS Excel a PowerPoint

Požadujeme

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • MS Excel - uživatelská znalost (pokročilá úroveň výhodou)
  • schopnost komunikovat v angličtině (prezentace, telefonáty, e-maily)
  • ochotu a zájem proaktivně vytvářet a implementovat politiku odměňování a benefitů
  • kreativitu, samostatnost a inovativní přístup k práci

Nabízíme

  • příležitost pracovat a kariérně postupovat v úspěšné mezinárodní společnosti
  • společnost, kde si rozšíříte své profesní a jazykové znalosti
  • 25 dnů dovolené
  • příspěvky na stravování
  • slevy pro zaměstnance
  • penzijní připojištění
  • termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha Západ (přibližně 20 minut MHD ze severního okraje Prahy)

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
18600 Praha

Kontakt

Poslat společnosti životopis
ID: 2781080   Datum zveřejnění: 29.11.2016