Junior obchodně technický zástupce (25-28.000,- Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Středočeský kraj
  • Nabízený plat (hrubého): 25.000,- Kč - 28.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste absolvent technického oboru a přemýšlíte, kde začít svojí kariéru? Jste obchodně orientovaní a zajímala by Vás oblast prodeje výtahů a eskalátorů do nových developerských projektů (převážně v Praze a Středočeském kraji)?

Pokud Vás tato pozice zaujala, rádi Vás v rámci prvního roku vše naučíme!!!

Mezinárodní výrobní společnost rozšiřuje svoje obchodní oddělení a hledá novou posilu na pozici:

JUNIOR OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE pro VÝTAHY (25-28.000,- Kč)

Náplň práce

  • V rámci prvního zaškolovacího roku Vás naučíme:
  • Veškeré firemní procesy
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Komunikaci se zákazníky a řešení jejich požadavků
  • Akvizici nových zákazníků
  • Tvorbu obchodních a cenových nabídek, řešení zakázek
  • Vytváření podkladů, smluv a reportů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Krátkou zkušenost s obchodem, stavebnictvím nebo strojírenstvím (alespoň v rámci praxe při studiu)
  • Schopnost komunikovat v angličtině (slovem i písmem)
  • Základní znalost MS Office
  • Komunikativní osobnost, dynamický přístup, reprezentativní vystupování
  • Řidičský průkaz: B

Nabízíme

  • Profesní a kariérní růst v nadnárodní společnosti
  • Provize z uzavřených obchodů (po ročním zaškolení)
  • Firemní vůz i k soukromým účelům (po ročním zaškolení)
  • Týden dovolené navíc
  • Stravenky
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvky na životní a penzijní připojištění
  • Vzdělávací programy a jazykové kurzy
  • Termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • Místo výkonu práce: Praha

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
18600 Praha

Kontakt

Poslat společnosti životopis
ID: 2798274   Datum zveřejnění: 5.12.2016