Elektromechanik-údržba strojů (25-30.000,- kč)

  • Místo práce: Praha, Středočeský kraj, Beroun, Kladno, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Praha - východ, Praha - západ, Rakovník
  • Nabízený plat (hrubého): 25.000,- Kč - 30.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte praxi v elektroúdržbě strojů a platnou vyhlášku 50/1978 Sb. §5? Jste zručný, samostatný a ochotný pracovat v nepřetržitém provozu?

Pak nám obratem odpovězte a my se s Vámi spojíme!

Mezinárodní výrobní společnost z automobilového prostředí hledá kandidáta na pozici:

ELEKTROMECHANIK-ÚDRŽBA STROJŮ (25-30.000,- Kč)

Náplň práce

  • Kontrola, údržba a opravy strojů ve výrobě
  • Písemné zaznamenávání provedených skutečností
  • Technická podpora při seřizování strojů
  • Evidence spotřebovaných energií

Požadujeme

  • Min. vyučen v oboru elektrotechniky
  • Praxi na pozici elektrotechnika ve výrobě 2 roky
  • Platnou vyhlášku 50/1978 Sb. §5
  • Pečlivost, samostatnost, akčnost

Nabízíme

  • 1 týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění, věrnostní bonus
  • Místo výkonu práce: 15 km západně od Prahy

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu engineering@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha
Poslat společnosti životopis
ID: 2798318   Datum zveřejnění: 4.11.2016