Inženýr kvality senior (55-65.000,- Kč)

  • Místo práce: Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou, Blansko, Brno - město, Brno - venkov
  • Nabízený plat (hrubého): 55.000,- Kč - 65.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste zkušeným inženýrem kvality s praxí z automotive či podobného segmentu? Hovoříte anglicky a hledáte novou pracovní výzvu na Vysočině? Jste komunikativní a umíte se rozhodovat samostatně? Pozice INŽENÝR KVALITY SENIOR čeká právě na Vás!

Stabilní výrobní společnost s nadnárodní působností hledá do svého týmu kandidáty na pozici:

INŽENÝR KVALITY SENIOR (55-65.000,- Kč)

Náplň práce

  • zodpovědnost za zajištění kvality
  • tvorba technické dokumentace (FMEA, PPAP, 8D)
  • implementace nápravných opatření
  • řešení zákaznických reklamací
  • provádění auditů, reporting

Požadujeme

  • SŠ/VŠ ideálně zaměření na elektro
  • AJ na komunikativní úrovni (NJ výhodou)
  • delší praxi na obdobné pozici (ideálně automotive)
  • znalost FMEA, APQP, ISO TS 16949
  • vyhláška 50 §6 vítána

Nabízíme

  • zázemí nadnárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené, závodní stravování
  • další odborné a jazykové vzdělávání
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • akce pro zaměstnance, kafeterie

  • místo výkonu práce: pomezí JM kraje a Vysočiny

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce na pozici INŽENÝR KVALITY SENIOR na pomezí JM kraje a Vysočiny? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu industry@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis