Inženýr kvality senior (45 - 60.000,- Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hodonín, Uherské Hradiště, Zlín
  • Nabízený plat (hrubého): 45 - 60.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste zkušeným inženýrem kvality s praxí ze segmentu strojírenství nebo automotive? Hovoříte anglicky a hledáte novou pracovní výzvu v okrese UH Hradiště? Jste komunikativní a umíte se rozhodovat samostatně? Pozice INŽENÝR KVALITY SENIOR čeká právě na Vás!

Stabilní výrobní společnost s nadnárodní působnosti hledá do svého týmu kandidáty na pozici:

INŽENÝR KVALITY SENIOR (45 - 60.000,- KČ)

Náplň práce

  • zodpovědnost za zajištění kvality
  • tvorba technické dokumentace (FMEA, PPAP, 8D)
  • implementace nápravných opatření
  • řešení zákaznických reklamací
  • provádění auditů, reporting

Požadujeme

  • SŠ/VŠ ideálně s technickým zaměřením
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni (německý jazyk výhodou)
  • min. 3letou praxi na obdobné pozici
  • velmi dobrou znalost FMEA, APQP, ISO TS 16949 a dalších nástrojů kvality podmínkou

Nabízíme

  • zázemí nadnárodní společnosti
  • závodní stravování
  • další odborné a jazykové vzdělávání
  • akce pro zaměstnance, kafeterie
  • místo výkonu práce: okr. UH Hradiště

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu engineering@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků.Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Pavla Lungová, DiS.
Tel.: +420773799241
Poslat společnosti životopis
ID: 2801069   Datum zveřejnění: 8.11.2016