Normovač - senior (25-28.000,- Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: České Budějovice, Písek, Tábor
  • Nabízený plat (hrubého): 25-28.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte strojírenské nebo technické vzdělání a chcete své zkušenosti uplatňovat při procesu zefektivňování výroby? Je pro Vás důležité spojit své jméno ze zajímavou značkou společnosti?

Pak jste to Vy koho hledáme!

Výrobní společnost se zahraniční účastí hledá vhodného kandidáta na pozici:

NORMOVAČ - SENIOR (25-28.000,- Kč)

Náplň práce

  • Analýza pracovních procesů
  • Optimalizace výrobních procesů
  • Nastavování ukazatelů efektivity práce
  • Monitoring pracovních procesů a vyhodnocování časových snímků

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ strojního nebo technického zaměření
  • Znalost LEAN Managementu, 5S a Kaizen výhodou
  • Zkušenosti s monitoringem práce a nastavováním norem
  • Analytické myšlení
  • Uživatelská znalost MS Office

Nabízíme

  • Práci v moderním prostředí
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Příspěvek na stravování
  • Zaměstnanecké slevy na firemní výrobky

  • Místo výkonu práce: Písecko

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu engineering@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Barbora Hamzíková
Tel.: +420775787341
Poslat společnosti životopis
ID: 2801092   Datum zveřejnění: 7.11.2016