Konstruktér (28 - 33.000,- Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Havlíčkův Brod, Jihlava, Třebíč
  • Nabízený plat (hrubého): 28 - 33.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máze VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru? Ovládáte konstrukční program Creo Chcete pracovat pro mezinárodní strojírenskou společnost? Pak hledáme právě Vás!

Náplň práce

- Navrhování strojů pro automatizaci výroby
- Praktické zkušenost ve 3D CAD programu
- Kooperace s ostatními odděleními
- Komunikace s klienty

Požadujeme

- SŠ/VŠ strojního zaměření
- Znalost programu Creo výhodou
- AJ/NJ na mírně pokročilé úrovni
- Technické myšlení

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- Závodní stravování
- Motivující finanční ohodnocení
- Odborné zaškolení

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce KONSTRUKTÉRA na Vysočině? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu v českém jazyce na emailovou adresu engineering@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků.
Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Pavla Lungová, DiS.
Tel.: +420773799241
Poslat společnosti životopis
ID: 2802920   Datum zveřejnění: 8.11.2016