Technolog obrábění absolvent (29 - 35.000,- Kč)

  • Místo práce: Havlíčkův Brod, Jihlava, Třebíč, Žďár nad Sázavou
  • Nabízený plat (hrubého): 29 - 35.000,- KČ
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Je Vaše vzdělání technického směru se zaměřením na obrábění?
Chcete se stát platným členem týmu ve strojírenské výrobní společnosti?
Hledáte práce v Jižních Čechách? Pokud ANO, neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Úspěšná výrobní společnost sídlící na jihu Čech přijme šikovného kandidáta na pozici Technolog obrábění (29 - 35.000,- Kč)

Náplň práce

  • Příprava technologických postupů
  • Tvorba programů pro CNC obráběcí stroje
  • Výběr vhodných nástrojů pro obrábění
  • Stanovování řezných podmínek
  • Řešení problémů a zlepšování procesu
  • Spolupráce napříč společností

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání strojního zaměření
  • Praxe na obdobné pozici ve strojírenství
  • Zkušenosti s tvorbou techbologických pracovních postupů
  • Znalost technologií obrábění
  • AJ/NJ výhodou
  • Spolehlivost, technická zdatnost

Nabízíme

  • Zázemí silné společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Odborné a jazykové vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní stravování
  • Místo výkonu práce: Vysočina

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu engineering@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků.Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Pavla Lungová, DiS.
Tel.: +420773799241
Poslat společnosti životopis
ID: 2802934   Datum zveřejnění: 8.11.2016