Referent zahraničního obchodu (25.-32.000,-Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno, Brno-venkov, Brno - město
  • Nabízený plat (hrubého): 25.000,- Kč - 32.000,- Kč
  • Termín nástupu: ihned
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hovoříte anglicky a baví Vás komunikovat se zákazníky? Rádi byste se rozvíjeli v obchodním oddělení moderní nadnároní společnosti? Zaujala Vás pozice REFERENT ZAHRANIČNÍHO OBCHODU v Brně? Potom neváhejte zaslat svůj životopis právě teď!

Česká výrobní společnost hledá nového člena týmu na pozici:

REFERENT ZAHRANIČNÍHO OBCHODU (25.-32.000,-Kč)

Náplň práce

  • Denní komunikace se zahraničními pobočkami
  • Vyřizování požadavků od zákazníků
  • Zpracovávání objednávek, fakturace
  • Koordinace přepravy zboží
  • Spolupráce s oddělením logistiky, výrobou a manažerem exportu
  • Práce v interním informačním systémem

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání (ideálně ekonomického směru)
  • Pokročilou znalost anglického jazyka
  • Znalost německého nebo ruského jazyka výhodou
  • Praxi v oblasti obchodu/logistiky/administrativy
  • Znalost práce na PC
  • Samostatnost, dobré komunikační schopnosti

Nabízíme

  • Zázemí stále se rozvíjející společnosti
  • Přátelský kolektiv ochotný kdykoli poradit
  • Fixní mzdu + osobní ohodnocení
  • Třináctý a čtrnáctý plat
  • Stravenky
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Místo výkonu práce: Brno

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. et Mgr. Veronika Ormaniecová
Tel.: +420775787073
Poslat společnosti životopis
ID: 2815000   Datum zveřejnění: 18.11.2016