Referent s NJ – šance pro absolventy (16-20.000,- Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jihomoravský kraj
  • Nabízený plat (hrubého): 16.000,- Kč - 20.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte výbornou znalost německého jazyka? Jste samostatní a máte dobré organizační schopnosti? Chcete zahájit svou kariéru v české společnosti se stabilním postavením na trhu?
Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!
Česká rodinná společnost na Znojemsku hledá do svého týmu novou posilu na pozici:
REFERENT S NJ – ŠANCE PRO ABSOLVENTY (16-20.000,- Kč)

Náplň práce

  • Prezentace sortimentu výrobků společnosti
  • Odborné poradenství zákazníkům
  • Komunikace se zákazníky (i v německém jazyce)
  • Příprava podkladů pro výrobu
  • Zpracování cenových nabídek, návrhů smluv

Požadujeme

  • SŠ vzdělání (technického směru výhodou)
  • Zkušenost s prací ve výrobní společnosti (vhodné i pro absolventy)
  • Výbornou znalost německého jazyka (denní komunikace)
  • Technické myšlení a dobré komunikační schopnosti
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • Práci v české výrobní společnosti
  • Pravidelná oborová školení
  • Zvýhodněné stravování
  • Příspěvek na rekreaci
  • Místo výkonu práce: okr. Znojmo

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Jana Vydařelá
Tel.: +420775787077
Poslat společnosti životopis
ID: 2817049   Datum zveřejnění: 18.11.2016