Technický projektant ve stavebnictví

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Třebíč, Brno - venkov, Břeclav, Znojmo
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti ve stavebnictví a ovládáte software AutoCAD? Máte technické vzdělání a nevadí Vám cestování k zákazníkům? Ovládáte technickou dokumentaci a jste týmový hráč? Hledáte práci na pozici TECHNICKÝ PROJEKTANT VE STAVEBNICTVÍ na Znojemsku? Pokud je Vaše odpověď ano, tak už neváhejte a zašlete nám Váš životopis!

Úspěšná česká společnost hledá do svého týmu kandidáta na pozici:

TECHNICKÝ PROJEKTANT VE STAVEBNICTVÍ

Náplň práce

  • Vypracovávání dokumentace a zaměřování staveb
  • Práce v softwaru AutoCAD
  • Řešení detailů k projektům
  • Komunikace napříč celou firmou
  • Jednání se zákazníky

Požadujeme

  • SŠ technického zaměření
  • Zkušenosti ve stavebnictví
  • Praxi se softwarem AutoCAD
  • Znalost německého jazyka výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B – ochotu cestovat

Nabízíme

  • Zázemí společnosti s tradicí
  • Možnost vzdělávání
  • Příspěvek na stravování
  • Bonusy na dovolenou
  • Místo výkonu práce: Znojemsko

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce na pozici TECHNICKÝ PROJEKTANT VE STAVEBNICTVÍ na Znojemsku? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu industry@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Jana Bartoňová
Tel.: +420777498776
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 2817610   Datum zveřejnění: 15.2.2017