Vedoucí kanceláře s AJ – 60.000,- Kč

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Olomoucký kraj
  • Nabízený plat (hrubého): 55.000,- Kč - 60.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste dynamická osobnost, která zvládá úkoly v časové tísni? Jste činorodí a práce, kde je rychle vše hotovo, by Vás unudila? Potom přicházíme ve správný okamžik s nabídkou práce přesně pro Vás!

VEDOUCÍ KANCELÁŘE S AJ – 60.000,- Kč

Náplň práce

  • Kompletní zajištění plynulého chodu kanceláře s technickým zaměřením podnikání
  • Dohled nad tím, že je dostatek techniků na zakázkách
  • Zodpovědnost za náborové aktivity a přípravu pracovních smluv
  • Organizace práce kolegů
  • Jednání se zákazníky, dodavateli
  • Reportování do zahraničí o financích, stavu HR, zakázkách

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání ekonomického nebo technického zaměření
  • Praxi na pozici vedoucího kanceláře, projektového manažera
  • Nadprůměrné organizační schopnosti, tento vedoucí pracovník se nesoustředí na jednu oblast
  • Pokročilou znalost anglického jazyka (denní využití)
  • Ochotu vycestovat na služební cestu do zahraničí, když je potřeba

Nabízíme

  • Možnost seberealizace na náročné činorodé pozici
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Auto, notebook
  • Přátelský kolektiv
  • Kancelář přímo v Olomouci

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Tř. Kosmonautů 1
779 00 Olomouc

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Martina Malečková
Tel.: +420 775 787 777
Poslat společnosti životopis
ID: 2824149   Datum zveřejnění: 30.11.2016