Specialista logistiky v IT (30-40.000,- Kč)

  • Místo práce: Jihomoravský kraj, Brno, Brno-venkov, Brno - město
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte analytické myšlení a baví Vás práce s daty? Hledáte práci, kde budete využívat svou znalost anglického jazyka? Chcete působit v mezinárodní společnosti s možností kariérního růstu? Pokud ano, tak zašlete svůj životopis!
Mezinárodní společnost, jednička v oblasti sofistikovaných tiskových řešení, hledá do svého týmu zaměstnance na pozici:
SPECIALISTA LOGISTIKY V IT (30-40.000,- Kč)

Náplň práce

  • Sběr a analýza dat pro prodejní akce ze střední a východní Evropy
  • Spolupráce při plánování zásob, zpracování dat o stavu zásob, nákladech na logistiku
  • Hodnocení poskytovatelů logistických služeb
  • Objednávání a logistika SW produktů
  • Pravidelný reporting

Požadujeme

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • Praxi v oblasti logistiky
  • Výbornou znalost anglického jazyka
  • Pokročilou znalost práce na PC (Excel)
  • Samostatnost a logické uvažování

Nabízíme

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • 3 dny dovolené navíc, sick days
  • Příspěvek na stravování
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Mobilní telefon a notebook (i k soukromému užití)
  • Místo výkonu práce: Brno

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Jana Vydařelá
Tel.: +420775787077
Poslat společnosti životopis
ID: 2825879   Datum zveřejnění: 24.11.2016