Cnc seřizovač - kovovýroba

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj
  • Nabízený plat (hrubého): 20.000,- Kč - 28.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte strojírenské vzdělání a praxi s obsluhou CNC stroje? Pak nám zašlete Váš životopis a projednáme s Vámi možnosti uplatnění dle aktuálního stavu strojního parku. Uplatnění je možné u frézek, lisů, laserů a dalších strojů dle Vaší preference!

Výrobní společnost s dlouholetou tradicí na trhu hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici:

CNC SEŘIZOVAČ - KOVOVÝROBA

Náplň práce

  • obsluha svěřeného stroje - dle výstupu z pohovoru a možností volného strojního parku
  • seřízení, rozjetí výrobního úkonu
  • manipulace s komponenty, polotovary
  • kontrola kvality výroby
  • udržování pracoviště kolem stroje v uklizeném stavu

Požadujeme

  • zkušenost s obsluhou CNC stroje, ideálně v kovovýrobě
  • minimálně vyučení v technickém oboru
  • aktivní přístup k práci, spolehlivost
  • ochotu pracovat na směny

Nabízíme

  • práci na HPP u stabilní společnosti s tradicí
  • jistotu zakázkové naplněnosti výroby
  • přátelský kolektiv
  • zajímavý výrobní program firmy
  • možnost vzdělávání
  • možnost profesního růstu či prohloubení specializace
  • místo výkonu práce: Olomoucko

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Tř. Kosmonautů 1
779 00 Olomouc

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Martina Malečková
Tel.: +420 775 787 777
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 2843809   Datum zveřejnění: 6.4.2017