Obchodní zástupce - potravinářství

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti z pozice obchodního zástupce? Působili jste v oblasti potravinářství a je Vám toto prostředí blízké? Hledáte zajímavou práci v regionu Středočeského kraje a Prahy? Umíte se dobře prezentovat a máte obchodní cítění?

Potom jste pro nás ideálním kandidátem, kterého hledáme! Přidejte se k úspěšné společnosti, která působí na trhu již řadu let a dodává kvalitní potraviny do provozů hromadného stravování.

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - POTRAVINÁŘSTVÍ

Náplň práce

  • prodej produktů a služeb v oblasti stravování dospělých
  • péče o stávající zákazníky, akvizice nových obchodních partnerů
  • samostatná práce, cestování v rámci svěřeného regionu
  • zodpovědnost za dosahování obchodních cílů
  • prezentace společnosti, spolupráce s marketingovým oddělením

Požadujeme

  • zkušenosti na pozici obchodníka (prodej potravin) PODMÍNKOU
  • aktivního řidiče s ochotou cestovat v rámci svěřeného regionu
  • reprezentativní vystupování a výborné obchodní dovednosti
  • min. SŠ vzdělání, uživatelskou znalost práce na PC (kancelářský balík)
  • týmového hráče, který je spolehlivý a komunikativní

Nabízíme

  • finanční ohodnocení dle dosažených výsledků
  • flexibilní pracovní dobu
  • služební vůz, notebook a mobil
  • 5 týdnů dovolené
  • odborné zaškolení a další profesní rozvoj

  • místo pracoviště: Praha, Středočeský kraj

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - POTRAVINÁŘSTVÍ? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu chemistry“zavináč“acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Kristýna Okáčová
Tel.: +420773799243
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 2852958   Datum zveřejnění: 22.5.2017