Technolog – příprava výroby (od 30.000,-Kč)

Advantage Consulting, s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* příprava výrobních linek pro automotive
* zodpovědnost za transfer výroby
* řízení úprav výroby, školení pracovníků
* uvolňování výroby, zpracování dokumentace

Zaměstnanecké výhody, benefity

* práci se špičkovými technologiemi
* zajímavé finanční ohodnocení + bonusy
* 5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu
* prostor pro profesní růst
* místo pracoviště: Středočeský kraj

Informace o náboru

Zaujala Vás tato nabídka práce TECHNOLOG – PŘÍPRAVA VÝROBY? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu chemistry“zavináč“acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Významná společnost vyrábějící komponenty do automotive

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* zkušenosti na obdobné pozici
* vysokoškolské vzdělání technického směru
* anglický jazyk na komunikativní úrovni
* znalost technické dokumentace

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2854541  Datum zveřejnění: 21.4.2017