Credit controller s FJ a AJ

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha
  • Nabízený plat (hrubého): 25.000,- Kč - 50.000,- Kč
  • Termín nástupu: 01.04.2017
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste komunikativní, průbojný a nebojíte se řešit vzniklé problémy s klienty? Máte ekonomické vzdělání a analytické schopnosti? Máte znalost francouzského a anglického jazyka na komunikativní úrovni?

Pak tu máme příležitost právě pro Vás!

Mezinárodní, dynamicky se rozvíjející společnost hledá pro svůj tým kolegu do centra sdílených služeb na pozici:

CREDIT CONTROLLER s FJ a AJ

Náplň práce

  • Péče o svěřené klienty v oblasti pohledávek a reklamací
  • Zpracování zákaznických požadavků
  • Vypracování konkrétních zákaznických řešení a zlepšování procesu
  • Přidělování příchozích plateb v systému
  • Práce s daty a interní databází
  • Vytváření analýz a následný reporting
  • Komunikace se zahraničními zákazníky
  • Účast na poradách, zpracování výstupů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ (ekonomický směr výhodou)
  • Znalosti či praxe v oblasti financí
  • Francouzský jazyk - pokročilá znalost, C1
  • Anglický jazyk - středně pokročilá znalost, B2
  • Znalost MS Excel
  • Zapálení pro práci, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, komunikativnost

Nabízíme

  • Možnost stát se součástí mezinárodní společnosti
  • Jazykové kurzy
  • Odborná školení
  • Týden dovolené navíc
  • Stravenky
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvky na penzijní pojištění
  • Firemní akce
  • Slevy na produkty firmy
  • Termín nástupu: IHNED (případně dle domluvy)
  • Místo výkonu práce: Praha, metro B (směr Jinonice, Nové Butovice)

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky. Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
18600 Praha
Poslat společnosti životopis