Zámečník – ocelové konstrukce (od 20.000,-)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hradec Králové, Pardubice
  • Nabízený plat (hrubého): 20.000 - 25.000,-
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste již unaveni směnným provozem?
Nabízíme práci na jednu směnu!!!
Víte, co obnáší práce zámečníka?
Umíte alespoň trochu svařovat?

Ozvěte se! Chceme Vás!

Česká strojírenská výrobní společnost, sídlící v Hradci Králové, hledá do svých řad posilu na pozici:
ZÁMEČNÍK – OCELOVÉ KONSTRUKCE

Náplň práce

  • Zámečnické práce
  • Montáže ocelových konstrukcí
  • Spolupráce s výrobou
  • Drobné svářečské úkony

Požadujeme

  • Vyučení v technickém oboru
  • Praxi na podobné pozici
  • Dobrou orientaci ve výkresech
  • Pečlivost, loajalitu, samostatnost

Nabízíme

  • Práci na 1 směnu
  • Týden dovolené navíc
  • Školení
  • Přivýdělky za přesčasy
  • Závodní stravování

  • Místo výkonu práce: okres Hradec Králové

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce ZÁMEČNÍK – OCELOVÉ KONSTRUKCE v Královéhradeckém kraji? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Třída SNP 402/48
50003 Hradec Králové
Poslat společnosti životopis
ID: 2884168   Datum zveřejnění: 18.4.2017