Vedoucí nákupu hnojiv

Advantage Consulting, s.r.o.

Místo práce
Vysočina, Kraj Vysočina

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* zodpovědnost za nákup zboží dle požadavků zákazníků
* poskytování péče klientům a vyřizování reklamací
* řízení kompletního procesu zakázky (nákupu)
* výběr vhodných dodavatelů hnojiv (stálí dodavatelé)
* přehled o situaci na trhu a činnosti konkurence

Zaměstnanecké výhody, benefity

* zajímavou pracovní příležitost v české společnosti
* služební automobil i pro soukromé účely
* motivující finanční ohodnocení
* služební zahraniční cesty, aktivní využití AJ
* pružnou pracovní dobu
* místo pracoviště: kraj Vysočina, okres Třebíč

Informace o náboru

Zaujala Vás tato nabídka práce VEDOUCÍ NÁKUPU HNOJIV? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu [email protected]. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a personální audit. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zemědělství

Ryze česká obchodně-výrobní společnost působící na trhu se zemědělskými komoditami

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ/VŠ vzdělání, ideálně se zaměřením zemědělství/obchod
* zkušenosti s nákupem min. 3 roky PODMÍNKOU
* flexibilitu a ochotu cestovat po ČR i do zahraničí
* znalost anglického jazyka na pokročilé komunikativní úrovni
* rozhodnost, selský rozum, komunikativnost a proaktivitu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2892498  Datum zveřejnění: 17.2.2017