Teamleader ve výrobě (35-40.000,- Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Slovenská republika, Středočeský kraj
  • Nabízený plat (hrubého): 35-40.000,- Kč
  • Termín nástupu: 01.10.2017
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti z pozice mistra v automobilovém průmyslu a dobré organizační a analytické schopnosti? Chcete pracovat pro společnost, která svým zaměstnancům nabízí zajímavé benefity a váží si jich?

Tak na nic nečekejte a zašlete mi svůj životopis!

Mezinárodní výrobní společnost působící v automobilovém průmyslu, hledá novou posilu do svého týmu, na pozici:

TEAM LEADER VE VÝROBĚ (35-40.000,- Kč)

Náplň práce

  • Vedení týmu pracovníků na celé směně
  • Podílení se na výběru, školení a hodnocení zaměstnanců
  • Komunikace s vedením a reportování daných výsledků
  • Návrhy na zlepšování výrobního procesu a snižování nákladů
  • Příprava týdenního výrobního plánu

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání
  • Zkušenosti na vedoucí pozici ve výrobě alespoň 2 roky
  • Odolnost vůči stresu, schopnost týmové práce
  • Základní znalost angličtiny výhodou
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu

Nabízíme

  • 5 dní dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvky na rekreaci
  • Příspěvky na sport
  • Příspěvek na relokaci
  • Zázemí mezinárodní úspěšné firmy

  • Místo pracoviště: Praha - východ

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Veronika Bednářová, DiS.
Tel.: +420773792660
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 2924317   Datum zveřejnění: 2.8.2017