HR consultant pro IT

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno - město
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Baví Vás práce s lidmi a neděsíte se každodenního kontaktu s „ajťáky“? Dokážete se pro práci nadchnout a předat toto nadšení i dál? Domluvíte se anglicky?

Pokud ano, pošlete mi své CV.

Náplň práce

  • Aktivní vyhledávání kandidátů na IT pozice
  • Vedení pohovorů s kandidáty po telefonu i osobně
  • Komunikace s klienty, organizace pohovorů
  • Tvorba a správa inzerátů, zpracování životopisů
  • Administrativní činnosti spojené s výkonem pozice
  • Účast na pohovorech ve firmách

Požadujeme

  • Zkušenosti s personalistikou, IT nebo obchodem
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Dobrou znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook)
  • Silné komunikační schopnosti, logické uvažování
  • Odolnost vůči stresu
  • ŘP skupiny B

Nabízíme

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Reálná možnost profesního růstu
  • Benefity (sick days, stravenky, káva a čaj na pracovišti)
  • Práce v přátelském kolektivu v centru města
  • Motivační soutěže

  • Místo výkonu práce: Brn

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 2927840   Datum zveřejnění: 20.3.2017