Specialista kvality v oblasti elektro (25 - 30.000,- Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno - město
  • Termín nástupu: 01.10.2017
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenost oblasti kontroly kvality a vzdělání v technickém oboru? Hledáte perspektivní zaměstnání za zajímavé platové ohodnocení? Rádi byste našli uplatnění v Brně?

Stabilní výrobní společnost s mezinárodní působnosti hledá do svého týmu kandidáty na pozici:

SPECIALISTA KVALITY V OBLASTI ELEKTRO (25-30.000,- Kč)

Náplň práce

  • Analýza chyb
  • Určování příčin závad
  • Řešení kvalitativních příčin v procesu výroby
  • Vypisování reportů

Požadujeme

  • SŠ/SOU - technický směr výhodou
  • Praxi na obdobné pozici
  • Alespoň mírně pokročilou znalost angličtiny
  • Praxi min. rok z výrobní společnosti
  • Vyhláška 50, § 5 - výhodou (ne podmínkou)

Nabízíme

  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • 25 týdnů dovolené
  • Možnost profesního a kariérního růstu
  • Práci pro nadnárodní společnost

  • Místo výkonu práce: Brno

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu engineering@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Veronika Bednářová, DiS.
Tel.: +420773792660
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 2929844   Datum zveřejnění: 3.8.2017