Ředitel společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.

Místo práce
Jihočeský kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000,- až 80 000,-

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* řízení společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

* zajímavé mzdové podmínky (po dobu zkušební lhůty 40.000,- Kč, poté navýšení na 80.000,- Kč + podíly na zisku)
* zázemí perspektivní společnosti
* možnost postupu na partnera/společníka firmy
* služební vůz i pro soukromé účely
* možnost ubytování – služební byt

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto pozici zašlete životopis a reference na níže uvedený kontakt:

[email protected]
Pavelec s.r.o.
Vyšší Brod

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a Pavelec s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Chcete se rozvíjet na manažerské pozici a nebojíte se nést zodpovědnost? Organizační schopnosti jsou pro Vás samozřejmostí a chcete vymýšlet nové strategie? Můžete nám nabídnout zkušenosti s vedením týmu, obchodního ducha a inovativní myšlení?
Pokud ano, pak my Vám můžeme nabídnout zajímavou pracovní nabídku!

Vyšší Brod

Úspěšná společnost Pavelec s.r.o. ve Vyšším Brodě, hledá vhodného kandidáta na pozici:

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* VŠ vzdělání
* praxi na obdobné pozici
* schopnost komunikace v anglickém nebo německém jazyce
* práci s PC na pokročilé úrovni
* osobnost s přirozenou autoritou a dobrými organizačními schopnostmi

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2931545  Datum zveřejnění: 14.2.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40 000,- až 80 000,-