Manažer kvality (od 50 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jihomoravský kraj
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte manažerské zkušenosti a bohatou praxi z oblasti kontroly kvality? Orientujete se v nástrojích kvality a standardech? Rádi komunikujete s lidmi a domluvíte se anglicky? Hledáte pracovní příležitost, která Vám nabídne manažerskou pozici odpovídající Vašim znalostem a zkušenostem?

Potom na nic nečekejte a ozvěte se nám, rádi Vám nabídku blíže představíme!

MANAŽER KVALITY (OD 50 000 Kč)

Náplň práce

  • zodpovědnost za kvalitu v rámci celé společnosti
  • vedení týmu pracovníků v rámci dvou oddělení (QC, QA)
  • provádění interních i externích auditů, příprava na FDA
  • řízení systému jakosti dle platné legislativy
  • kontrola správnosti dokumentace a řízení odchylek

Požadujeme

  • zkušenost z manažerské pozice v oblasti kvality
  • znalost ISO 13485, ISO 9001 a GMP PODMÍNKOU
  • VŠ vzdělání, znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni
  • zkušenosti s FDA audity VELKOU VÝHODOU
  • komunikativnost, dobrou argumentaci a manažerské schopnosti

Nabízíme

  • manažerskou pozici a perspektivní pracovní uplatnění
  • finanční ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování
  • nástup možný IHNED nebo dle dohody
  • místo pracoviště: Jihomoravský kraj

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce MANAŽER KVALITY? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu healthcare“zavináč“acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků.
Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 2931728   Datum zveřejnění: 19.5.2017