Logistic manager (65 - 80.000,- Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeň - město
  • Nabízený plat (hrubého): 65 - 80.000,- Kč
  • Termín nástupu: 01.10.2017
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte práci na pozici LOGISTICS MANAGER na Plzeňsku? Jste technicky zdatní a máte zkušenosti v oblasti štíhlé výroby? Máte zkušenosti z logistiky? Pak hledáme právě Vás!

Výrobní společnost hledá vhodného uchazeče na pozici:

LOGISTICS MANAGER (65-80.000,- Kč)

Náplň práce

  • Plánování výroby a logistiky
  • Zodpovědnost za bezchybné splnění zakázek
  • Dohled na kvalitu výrobků, návrhy nápravných opatření
  • Neustálé zlepšování logistických procesů
  • Komunikace s ostatními odděleními ve firmě
  • Zavádění změn ve výrobě a nových technologických postupů

Požadujeme

  • VŠ vzdělání ideálně technického zaměření
  • Praxi na vedoucí pozici alespoň 4 roky
  • Zkušenost s řízením logistiky
  • Znalost interní a externí logistiky
  • Angličtinu na pokročilé úrovni (podmínkou!)
  • ŘP sk. B (aktivní řidič)

Nabízíme

  • Práci ve stabilní společnosti působící na mezinárodní úrovni
  • Motivující platové ohodnocení
  • Příspěvek na dopravu
  • 5 týdnů dovolené
  • Plně hrazené stravování
  • Flexibilní pracovní dobu

  • Místo výkonu práce: Plzeňsko

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Veronika Bednářová, DiS.
Tel.: +420773792660
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 2951652   Datum zveřejnění: 7.8.2017