Analytik obchodních strategií s aj nebo NJ (od 50.000,- Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha
  • Nabízený plat (hrubého): 50.000,- Kč - 80.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte práci v oblasti vývoje obchodních strategií? Komunikujete plynule německy nebo anglicky? Pracujete s Excelem na pokročilé úrovni a máte zkušenosti se CRM? Máte strategický nadhled? Baví Vás průzkum trhu?

Potom je tato příležitost přímo pro Vás!

Mezinárodní úspěšná společnost se silným postavením na trhu hledá posilu na pozici:

ANALYTIK OBCHODNÍCH STRATEGIÍ s AJ nebo NJ (od 50.000,- Kč)

Náplň práce

  • vyhledávání obchodních příležitostí a informací, monitoring trhu (především českého)
  • utváření obchodních strategií (konzultace s vedoucím divize)
  • poskytování vstupů pro konkrétní strategie firmy, hlavní uživatel interních CRM systémů
  • tvorba analýz trhu, reportů a statistik
  • školení obchodně-technických zástupců
  • podpora managementu v obchodních rozhodnutích
  • návrhy řešení a hypotézy pro zlepšení strategií
  • práce v MS Excel (kontingenční tabulky, pokročilé funkce na zpracovávání dat)

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání (technické nebo ekonomické výhodou)
  • 3 a více let zkušeností v oblasti business development, auditů, obchodního controllingu, průzkumu trhu, financí
  • anglický nebo německý jazyk - pokročilou znalost, C1 (denní komunikace s vedením)
  • rozsáhlé povědomí o českém trhu
  • schopnost analyzování a shromažďování dat z různých zdrojů
  • soustředěnost na potřeby zákazníků a obchodní vývoj
  • pokročilou znalost MS Office (zejména Excel)

Nabízíme

  • zázemí mezinárodní stabilní společnosti
  • velmi zajímavou a různorodou práci s úzkou kooperací s vedením
  • možnost ovlivnit změny v divizi na evropské úrovni
  • motivační složku (13.-14. plat)
  • týden dovolené navíc
  • možnost homeoffice
  • sick days
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na sportovní a jiné volnočasové aktivity
  • stravenky
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha 5

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu v AJ a ČJ na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky. Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
18600 Praha

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Tomáš Beneš
Tel.: +420778705557
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 2964676   Datum zveřejnění: 25.4.2017