Technik bezpečnosti práce (45 - 60.000,- Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno, Brno - město
  • Nabízený plat (hrubého): 45.000,- Kč - 60.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte nové pracovní uplatnění? Máte zkušenosti v oblasti BOZP a PO ve výrobě? Domluvíte se anglicky? Pak jste pro nás ideální kandidát!

Stabilní mezinárodní společnost se sídlem v Brně přijme do hlavního pracovního poměru zkušeného pracovníka na pozici:

TECHNIK BEZPEČNOSTI PRÁCE (45 - 60.000,- Kč)

Náplň práce

  • Zpracování analýz prevence a hodnocení rizik
  • Zodpovědnost za administrativu k BOZP a PO
  • Spolupráce s odděleními napříč celou společností
  • Zajištění auditů na pracovišti
  • Zpracovávání reportingu

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Praxe v oboru minimálně 5 let
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost norem ISO 14 001/18 000
  • Zodpovědnost, komunikativnost

Nabízíme

  • Stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní i životní pojištění
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Místo pracoviště Brno

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce v Brně? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu electro@acjobs.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 2997774   Datum zveřejnění: 17.8.2017