Specialista reportingu s AJ (35-45.000,- Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha
  • Nabízený plat (hrubého): 35.000,- Kč - 45.000,- Kč
  • Termín nástupu: 01.09.2017
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte pokročilé znalosti MS Excel a baví Vás práce s rozsáhlými daty a čísly? Máte alespoň základní teoretické znalosti v oblasti financí a účetnictví? Nedělá Vám problém komunikovat v německém i v anglickém jazyce?

Pak hledáme právě Vás!!

Mezinárodní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:

SPECIALISTA REPORTINGU s AJ (35-45.000,- Kč)

Náplň práce

  • zpracování a kontrola dat z interních databází a databází klientů (SAP a další ERP systémy)
  • úprava dat dle konkrétních požadavků
  • vyhodnocování vybraných dat
  • podílení se na přípravě forecastingu a budgetu
  • příprava reportů jako např. KPIs reporting, Savings reporting, Costs reporting aj.
  • prezentace výsledků klientům (občasné cesty do zahraničí)

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání (ekonomické zaměření)
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni (komunikativní znalost)
  • MS Excel – pokročilá znalost (kontingenční tabulky, funkce VLOOKUP aj.)
  • znalost základů účetnictví a financí (alespoň ze studií)
  • analytické myšlení

Nabízíme

  • další kariérní růst
  • práci v nadnárodní moderní společnosti
  • občasné cesty do zahraničí
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • sick days
  • možnost příležitostně pracovat na home office
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • pracoviště: Praha 5

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis v anglickém jazyce na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
18600 Praha 8

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3002314   Datum zveřejnění: 27.7.2017