Specialista marketingu

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Vysočina, Kraj Vysočina
  • Nabízený plat (hrubého): 20.000,- Kč - 25.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Zajímáte se o marketing? Jste aktivní člověk, který chce něčeho dosáhnout? Rádi byste reprezentovali úspěšnou společnost na trhu? Hledáme Právě Vás.
Společnost specializující na stínící techniku hledá kolegu/kolegyni na pracovní pozici

SPECIALISTA MARKETINGU (20 000 Kč – 25 000 Kč).

Náplň práce

  • odpovědnost za marketingové aktivity celé společnosti
  • příprava a vyhodnocení on-line marketingových strategií
  • kooperace s prodejním oddělením
  • pravidelná aktualizace webu společnosti
  • představení produktů a značek firmy
  • zadávání přípravy marketingových materiálů
  • komunikace s grafiky
  • příprava a zajištění veletrhů, školení, akcí pro klienty

Požadujeme

  • minimální vzdělání SŠ s maturitou
  • zkušenosti v oblasti marketingu výhodou
  • znalost anglického nebo německého jazyka, jazyk není používán na denní bázi
  • zodpovědného, kreativního a samostatného člověka s příjemným projevem
  • znalost MS Office
  • řidičský průkaz skupina B

Nabízíme

  • práci v příjemném prostředí s milými kolegy
  • možnost profesního vzdělávání
  • možnost firemního stravování
  • dovolenou navíc
  • férové finanční ohodnocení
  • místo výkonu práce: okres Žďár nad Sázavou

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.A

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním obchodních sdělení dle § 7 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centre a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis
ID: 3014618   Datum zveřejnění: 21.4.2017