Projektový koordinátor do vývoje - junior

Advantage Consulting, s.r.o.

Slovenská republika, Praha, Hlavní město Praha, Okres Mladá Boleslav, Okres Nymburk, Praha - východ, Okres Jablonec nad Nisou, Okres Liberec, Okres Semily, Praha - západ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Zodpovědnost za svěřenou oblast SW
* Příprava a zadání testování vyvinuté funkce
* Spolupráce se zákazníkem
* Analýza chyb
* Komunikace s dodavateli (i v cizím jazyce)
* Podávání reportů vedoucímu pracovníkovi

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Pružnou pracovní dobu
* 5 týdnů dovolené
* Příspěvky na stravování
* Jazykové kurzy
* Vzdělávací systém
* Cafeterie apod.

* Místo výkonu práce: Mladá Boleslav (Praha)

Informace o náboru

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu [email protected]. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky. Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Mezinárodní společnost, zabývající se zajímavými projekty v oblasti automotive.

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* VŠ vzdělání v oblasti Elektroniky, IT nebo Automotive
* Anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni
* Nadšení pro automobily
* Orientaci ve funkcích, které moderní automobily nabízí
* Samostatnost, týmového ducha, komunikativnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3039458  Datum zveřejnění: 2.5.2017