Fyzioterapeut

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha
  • Nabízený plat (hrubého): 25.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte zajímavou pracovní příležitost v Praze? Máte vystudovaný obor Fyzioterapie a odbornou způsobilost pro výkon povolání? Hledáte změnu a více volnosti?

Potom se nám ozvěte, hledáme právě Vás! Soukromé zdravotnické zařízení poskytující špičkovou domácí péči hledá posilu na pozici:

FYZIOTERAPEUT (OD 25.000,-Kč)

Náplň práce

  • provádění péče o pacienty v domácím prostředí
  • spolupráce s lékaři a vedoucím fyzioterapeutem

Požadujeme

  • VŠ vzdělání, obor Fyzioterapie
  • odbornou způsobilost k výkonu povolání
  • praxi v oblasti Fyzioterapie min. 3 roky
  • aktivní a vstřícný přístup k pacientům

Nabízíme

  • zajímavou práci v Praze
  • flexibilní pracovní dobu
  • celoroční jízdenku na MHD
  • stravenky, příspěvek na telefon
  • místo výkonu práce: Praha

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním obchodních sdělení dle § 7 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centre a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis
ID: 3046695   Datum zveřejnění: 21.6.2017