Key account manager - food

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Středočeský kraj
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste zkušeným obchodníkem s praxí v prodeji potravin? Jste flexibilní, spolehliví a ambiciózní? Rádi cestujete a potkáváte se s lidmi? Umíte se dobře prodat?

Tak nám napište, člověka jako Vy hledáme! Úspěšná česká společnost s významným postavením na trhu hledá právě Vás na pozici:

KEY ACCOUNT MANAGER - FOOD

Náplň práce

  • udržování vztahů s klíčovými zákazníky
  • akvizice nových obchodních partnerů
  • příprava nabídek, objednávek a řešení reklamací
  • prezentace produktů a účast na zviditelnění značky
  • cestování v rámci regionu, sledování trendů na trhu

Požadujeme

  • zkušenosti z pozice obchodníka min. 2 roky
  • znalosti z oblasti prodeje v potravinářství
  • min. středoškolské vzdělání s maturitou
  • obchodního ducha a tah na branku
  • proaktivní přístup a ochotu cestovat

Nabízíme

  • samostatnou práci v prosperující společnosti
  • pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené
  • služební automobil i pro soukromé účely
  • příspěvek na stravování, zaměstnanecké slevy
  • místo pracoviště: Praha, Středočeský kraj

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním obchodních sdělení dle § 7 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centre a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Kristýna Okáčová
Tel.: +420773799243
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 3046706   Datum zveřejnění: 25.7.2017