SAP Basis Senior Consultant

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Moravskoslezský kraj
  • Nabízený plat (hrubého): 55.000 - 65.000,- Kč
  • Termín nástupu: 01.06.2017
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti se správou ERP systému? Chtěli byste pracovat v mezinárodní společnosti? Pokud ano, tak nám ještě dnes zašlete svůj životopis!

Společnost působící v automobilovém průmyslu hledá vhodného kandidáta na pozici:

SAP BASIS SENIOR CONSULTANT (55 - 65.000,- Kč)

Náplň práce

  • Správa technické části ERP systému a databází
  • Monitorování a zdokonalování systémů ERP - SAP
  • Údržba a podpora modulu BC v SAP (správa uživatelů, CTS, monitoring, ladění výkonu)
  • Analýza problémů, identifikace základních příčin a návrhy řešení
  • Podpora a školení klíčových uživatelů

Požadujeme

  • VŠ v oboru IT (případně jiné technické specializace)
  • Praxi v oblasti SAP BC minimálně 4 roky
  • Znalost ERP technických částí
  • AJ na komunikativní úrovni
  • Spolehlivost, orientaci na výsledky

Nabízíme

  • Práci na HPP
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Možnost vzdělávání
  • Nadstandardní zdravotní péče zdravotních pojišťoven
  • Firemní benefity (příspěvek na stravování, životní pojištění, penzijní připojištění a další)

  • Místo výkonu: okres Frýdek-Místek

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním obchodních sdělení dle § 7 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centre a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis
ID: 3067919   Datum zveřejnění: 18.5.2017